Helaas, deze vacature is niet actief.

Teammanager Gebiedsbeheer Gemeente Haarlemmermeer

Teammanager... Cluster Beheer &... De cluster Beheer en Onderhoud is verantwoordelijk voor het beheren en onderhouden van de openbare buitenruimte. Daarvoor leggen wij de focus op beheer en onderhoud als onze kernactiviteit....

Beschrijving

Teammanager Gebiedsbeheer

Cluster Beheer & Onderhoud
De cluster Beheer en Onderhoud is verantwoordelijk voor het beheren en onderhouden van de openbare buitenruimte. Daarvoor leggen wij de focus op beheer en onderhoud als onze kernactiviteit. De cluster staat voor “doen” en maakt concrete producten en diensten. Bestuurlijke ambities worden waargemaakt en burgers en bedrijven krijgen een doeltreffend antwoord op hun vragen. Dat doen wij in samenwerking met onze omgeving. B&O vervult daarbij de rol van regisseur voor het beheer van de eigendommen van Haarlemmermeer in de fysieke leefomgeving. Dit in nauwe samenwerking met de gebruikers, collega-clusters, ketenpartners en opdrachtnemers.
 
Dagelijks maken veel klanten gebruik van onze wegen, bruggen, groen, verlichting, gebouwen en speelplekken. Goed beheer van deze voorzieningen is belangrijk om te zorgen dat zij veilig en comfortabel kunnen wonen, werken en recreëren.
 
Team Gebiedsbeheer
Het team Gebiedsbeheer bestaat uit 3 sub teams: Noord, Midden en Zuid. Het team beheert contracten met derden ten behoeve van het beheer van de openbare buitenruimte, ter uitvoering van het technisch beleid. Het team houdt toezicht op de uitvoering van deze contracten en is mede verantwoordelijk voor de afhandeling van meldingen van bewoners en bedrijven in de 3 gebieden voor de Gemeente Haarlemmermeer. Daarnaast geeft het team op een participatieve manier invulling aan beleidswijzigingen. De missie van het Gebiedsbeheer luidt: ‘Op een maatschappelijk verantwoorde en inzichtelijke wijze beheren van de openbare buitenruimte’.
 
Jouw rol
Binnen het team Gebiedsbeheer werken gebiedsbeheerders, beheerders, toezichthouders en administratief ondersteuners. Van de teammanager wordt, naast de aansturing van het team, een sterke mate van ontwikkeling op het gebied van participatie verwacht. Het team staat in direct contact met de bewoners, bedrijven, maar ook bewonersverenigingen binnen onze gemeentegrenzen. De interactie, samenwerking en het betrekken van deze groepen is een van de kerntaken van dit team.  Daarnaast zal de teammanager een rol spelen in het verbeteren van de onderlinge samenwerking tussen de verschillende vakgebieden, de andere teams in het cluster, het Ingenieursbureau van de gemeente en cluster RO.
 
Als teammanager van het team Gebiedsbeheer ben je verantwoordelijk voor het realiseren van de taakstellingen en doelstellingen van het team en cluster, je bewaakt de voortgang en stuurt zo nodig tijdig bij. Je draagt zorg voor een actuele bedrijfsvoering en je bent verantwoordelijk voor de kwalitatieve prestaties van je team. Hierbij heb je als doel om de medewerkers optimaal te laten functioneren. Je voert adequaat personeelsbeleid binnen het gestelde HRM-beleid van onze organisatie. Daarnaast ben je actief lid van het managementteam van de cluster.
 
De professionalisering van team Gebiedsbeheer is een belangrijk onderdeel van de doorontwikkeling en zal samen met het team verder uitgewerkt moeten worden. De belangrijkste speerpunten zijn het verder vormgeven van participatie en het doorontwikkelen van het MOB systeem. Daarnaast heb je een belangrijke taak in het uitkristalliseren van de verschillende taakgebieden binnen het team. Je hebt in deze functie daarom ook een ontwikkeltaak.
 
Functie eisen:
 • Je beschikt over academisch werk- en denkniveau;
 • Je hebt minimaal 10 jaar relevante werkervaring, waarvan bij voorkeur ervaring als leidinggevende;
 • Je hebt bewezen inhoudelijke ervaring met beheer van de openbare ruimte;
 • Ervaring met participatieprocessen is een grote pré;
 • Je creëert een uitdagende leeromgeving en ontwikkelt medewerkers en het team op de lange termijn volgens de visie van B&O;
 • Je hebt een sterk ontwikkeld cijfermatig inzicht en weet te sturen op de bedrijfsvoering;
 • Je weet goed te prioriteren en kan duidelijk structuur aanbrengen;
 • Je bent een verbinder binnen en buiten de cluster;
 • Je geeft op stimulerende en persoonlijke wijze richting en sturing;
 • Je reflecteert, staat open voor feedback en bent kritisch;
 • Je bent energiek, resultaatgericht en hebt een gezonde dosis doorzettingsvermogen.
 
Inhoudelijke informatie
Herken je jezelf in bovenstaande omschrijving? Wij ontvangen graag jouw reactie met een actueel cv, waarin je aangeeft wat jouw focus is, wat jou inspireert in deze functie en onze gemeente.
Wij kunnen alleen sollicitaties in behandeling nemen die binnenkomen via 
 
De functie is ingeschaald in schaal 12 (max € 5384 bruto per maand) op basis van een 36-urige werkweek.  Voor inhoudelijke informatie kan je contact opnemen met Rob van Daal, clustermanager B&O a.i., via 023-5676122.
 
 

Extra informatie

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.