Helaas, deze vacature is niet actief.

Senior beleidsadviseur Sociaal Domein in Bergschenhoek

Lansingerland is een dynamische gemeente in het hart van de regio Rotterdam, bestaande uit de kernen Berkel en Rodenrijs, Bergschenhoek en Bleiswijk.

Wat wij bieden:

  Beschrijving

  Senior beleidsadviseur Sociaal Domein
  • Dienstverband: (36 uur)
  • Salaris: € 3266 - € 4740
  • Sluitingsdatum: 12 maart 2017

  Lansingerland is een dynamische gemeente in het hart van de Metropoolregio Rotterdam Den Haag, bestaande uit de kernen Berkel en Rodenrijs, Bergschenhoek en Bleiswijk. De gemeente kenmerkt zich door mooie woonwijken en goede voorzieningen zoals winkels, scholen, sportaccommodaties en recreatiemogelijkheden en een rijk verenigingsleven. Gemeenschapszin, ondernemerschap en duurzaamheid bepalen daarbij onze identiteit. Lansingerland is als Greenport hèt kenniscentrum voor high tech agrobusiness en ontwikkelt zich steeds meer als logistiek centrum. Ruim 250 hectaren zijn gereserveerd voor innovatieve en recreatieve bedrijven (meer dan in buurstad Rotterdam). De gemeente Lansingerland heeft meer dan 60.000 inwoners. Er wordt nog volop gebouwd. Het college heeft vijf speerpunten benoemd: financiën op orde; kansen creëren en benutten bij de verkoop van gronden voor bedrijven en woningen; gezonde en krachtige samenleving; realistisch duurzaam; en anders besturen met wijkgericht werken en slim organiseren. Deze speerpunten vormen het hart van het beleid. Voor onze dynamische gemeente zoeken wij een energieke collega die ‘out of the box’ kan denken en houdt van uitdagingen. Voor onze afdeling Economische & Maatschappelijke Ontwikkeling zoeken wij een

  Senior beleidsadviseur Sociaal Domein Topper met sprintkracht!

  (tijdelijke functie van 1 jaar, 36 uur)

   

  Waar kom je te werken?

  Samen met je collega-adviseurs maak je beleid op het gebied van het sociaal domein binnen de afdeling Economische & Maatschappelijke Ontwikkeling, in het team Sociaal Domein & Cultuur. Dit team ontwikkelt het beleid en verantwoordt de resultaten, adviseert het college van B&W en koopt alle voorzieningen in op het gebied van het sociaal domein: jeugd, maatschappelijke ondersteuning en werk & inkomen. Na de decentralisaties in 2015, staat nu de transformatie hoog op de agenda. De uitdaging is om met beperkte financiële middelen het meest optimale aanbod van kwalitatief goede voorzieningen voor hulp en ondersteuning te ontwikkelen, dat aansluit bij de integrale leefwereld van inwoners.

  Wat ga je doen?

  In 2017 werken we met het team Sociaal Domein & Cultuur aan een grote uitdaging: de uitvoering van het beleidsplan Sociaal Domein 2018-2022. Met dit plan geven we invulling aan de transformatieopdracht in het sociaal domein. In deze functie ben je een integrale adviseur op het sociaal domein, met als primair aandachtsveld de beleidsontwikkeling en advisering op de Jeugdhulp, Participatie en de Wmo. We zijn op zoek naar iemand die snel een aantal opdrachten uit dit plan kan oppakken, ervaring heeft met inkoop van vrij toegankelijke voorzieningen en maatwerkvoorzieningen in de vorm van een aanbesteding of subsidie. De concrete invulling van de opdracht vindt plaats op basis van ervaring en kennis.

  • Je formuleert, ontwikkelt, implementeert, evalueert en verantwoordt beleidsvoorstellen en verordeningen; je adviseert het college en je bereidt besluitvorming door de raad voor;
  • Je communiceert met de uitvoering (onder andere toegangspartijen, consulenten, aanbieders, organisaties) over het beleid, maakt richtlijnen en draagt zorg voor een goede uitvoerbaarheid en uitvoering daarvan;
  • Je coördineert inkoop- en subsidieprocedures, je bent contractmanager van diverse contracten en accounthouder van diverse organisaties/instellingen;
  • Je stelt financiële overzichten op en je monitort de inzet en uitputting van budgetten, het behalen van resultaten en rapporteert over de voortgang van het ingezette beleid en de uitvoering daarvan;
  • Het resultaat is een voorzieningenniveau dat is afgestemd op de ondersteuningsvraag van inwoners en dat is samengesteld door de inkoop en/of subsidie van de juiste voorzieningen binnen de financiële kaders.

  Wie ben je?

  • Je hebt een universitair werk- en denkniveau (blijkende uit een voor de functie relevante opleiding of werkervaring);
  • Je werkt gestructureerd en je bent in staat om processen en projecten te coördineren;
  • Je hebt minimaal vijf jaar beleidservaring bij een gemeente op het sociaal domein, bij voorkeur op het gebied van Jeugdhulp, Participatie en/of Wmo;
  • Je hebt in elk geval inkoopervaring, kennis van en ervaring met aanbestedingsprocedures, contractmanagement, goed opdrachtgeverschap en subsidieprocedures op het gebied van sociale dienstverlening;
  • Je hebt goed financieel inzicht en ervaring met financiële sturing;
  • Je beschikt over uitstekende analytische vaardigheden en een heldere schrijfstijl;
  • Je bent resultaatgericht, proactief, innovatief en je hebt originele ideeën die vooral gekenmerkt worden door de concrete efficiëntie en vooruitgang die daarmee bereikt wordt;
  • Je communiceert effectief en gemakkelijk met alle niveaus in en buiten de organisatie;
  • Je past goed binnen ons dynamische team en hebt een positieve en ondernemende houding.

  Wat kan je van ons verwachten?

  Maatwerk, uitdaging en ontwikkeling zijn kernwoorden in ons personeelsbeleid. We hebben een informele en collegiale werksfeer, waarin het samen werken aan topkwaliteit dienstverlening voor onze inwoners centraal staat. Je krijgt ruime ontplooiingsmogelijkheden en goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een individueel keuzebudget van 18,5% van het jaarsalaris (inclusief vakantiegeld en eindejaarsuitkering en in te zetten voor verschillende doelen waaronder verlof), variabele werktijden en uitgebreide cursus- en trainingsmogelijkheden.

  Je wordt tijdelijk aangesteld voor de duur van een jaar. De generieke functienaam is Adviseur C en de functie is gewaardeerd in salarisschaal 11 (max. € 4.740,00 bruto per maand bij een 36-urige werkweek). Inschaling vindt plaats op basis van opleiding en ervaring.

  Wil je meer weten?

  Wil je je nog verder verdiepen in de gemeente Lansingerland kijk dan op . Om een completer beeld te krijgen over het werken bij gemeente Lansingerland nodigen we je uit om rond te kijken op onze jobsite .

  Heb je nog vragen over de functie of de afdeling dan kun je contact opnemen met Esther Boonstra, teamleider Sociaal Domein & Cultuur. Voor vragen over de sollicitatieprocedure kun je terecht bij Marianne Wolters, P&O adviseur. Beiden zijn bereikbaar op telefoonnummer 14010.

  Enthousiast geworden?

  Dan zijn wij benieuwd naar je sollicitatiebrief en curriculum Vitae. Je kunt tot 13 maart 2017 via onze jobsite rechtstreeks solliciteren bij de gemeente Lansingerland. Je ontvangt altijd direct een ontvangstbevestiging van je sollicitatie. Deze vacature is gelijktijdig intern en extern geplaatst, waarbij interne kandidaten voorrang hebben.

  Als ambtenaar heb je een bijzondere verantwoordelijkheid. Daarom vragen we voor iedere nieuwe collega een Verklaring Omtrent het Gedrag aan en legt iedere nieuwe medewerker bij het begin van de aanstelling een ambtseed/belofte af.

   

  Acquisitie naar aanleiding van deze vacature stellen wij niet op prijs.

  Interesse?
  Vacature delen
  Senior beleidsadviseur Sociaal Domein
  • Dienstverband: (36 uur)
  • Salaris: € 3266 - € 4740
  • Sluitingsdatum: 12 maart 2017

  Lansingerland is een dynamische gemeente in het hart van de Metropoolregio Rotterdam Den Haag, bestaande uit de kernen Berkel en Rodenrijs, Bergschenhoek en Bleiswijk. De gemeente kenmerkt zich door mooie woonwijken en goede voorzieningen zoals winkels, scholen, sportaccommodaties en recreatiemogelijkheden en een rijk verenigingsleven. Gemeenschapszin, ondernemerschap en duurzaamheid bepalen daarbij onze identiteit. Lansingerland is als Greenport hèt kenniscentrum voor high tech agrobusiness en ontwikkelt zich steeds meer als logistiek centrum. Ruim 250 hectaren zijn gereserveerd voor innovatieve en recreatieve bedrijven (meer dan in buurstad Rotterdam). De gemeente Lansingerland heeft meer dan 60.000 inwoners. Er wordt nog volop gebouwd. Het college heeft vijf speerpunten benoemd: financiën op orde; kansen creëren en benutten bij de verkoop van gronden voor bedrijven en woningen; gezonde en krachtige samenleving; realistisch duurzaam; en anders besturen met wijkgericht werken en slim organiseren. Deze speerpunten vormen het hart van het beleid. Voor onze dynamische gemeente zoeken wij een energieke collega die ‘out of the box’ kan denken en houdt van uitdagingen. Voor onze afdeling Economische & Maatschappelijke Ontwikkeling zoeken wij een

  Senior beleidsadviseur Sociaal Domein Topper met sprintkracht!

  (tijdelijke functie van 1 jaar, 36 uur)

   

  Waar kom je te werken?

  Samen met je collega-adviseurs maak je beleid op het gebied van het sociaal domein binnen de afdeling Economische & Maatschappelijke Ontwikkeling, in het team Sociaal Domein & Cultuur. Dit team ontwikkelt het beleid en verantwoordt de resultaten, adviseert het college van B&W en koopt alle voorzieningen in op het gebied van het sociaal domein: jeugd, maatschappelijke ondersteuning en werk & inkomen. Na de decentralisaties in 2015, staat nu de transformatie hoog op de agenda. De uitdaging is om met beperkte financiële middelen het meest optimale aanbod van kwalitatief goede voorzieningen voor hulp en ondersteuning te ontwikkelen, dat aansluit bij de integrale leefwereld van inwoners.

  Wat ga je doen?

  In 2017 werken we met het team Sociaal Domein & Cultuur aan een grote uitdaging: de uitvoering van het beleidsplan Sociaal Domein 2018-2022. Met dit plan geven we invulling aan de transformatieopdracht in het sociaal domein. In deze functie ben je een integrale adviseur op het sociaal domein, met als primair aandachtsveld de beleidsontwikkeling en advisering op de Jeugdhulp, Participatie en de Wmo. We zijn op zoek naar iemand die snel een aantal opdrachten uit dit plan kan oppakken, ervaring heeft met inkoop van vrij toegankelijke voorzieningen en maatwerkvoorzieningen in de vorm van een aanbesteding of subsidie. De concrete invulling van de opdracht vindt plaats op basis van ervaring en kennis.

  • Je formuleert, ontwikkelt, implementeert, evalueert en verantwoordt beleidsvoorstellen en verordeningen; je adviseert het college en je bereidt besluitvorming door de raad voor;
  • Je communiceert met de uitvoering (onder andere toegangspartijen, consulenten, aanbieders, organisaties) over het beleid, maakt richtlijnen en draagt zorg voor een goede uitvoerbaarheid en uitvoering daarvan;
  • Je coördineert inkoop- en subsidieprocedures, je bent contractmanager van diverse contracten en accounthouder van diverse organisaties/instellingen;
  • Je stelt financiële overzichten op en je monitort de inzet en uitputting van budgetten, het behalen van resultaten en rapporteert over de voortgang van het ingezette beleid en de uitvoering daarvan;
  • Het resultaat is een voorzieningenniveau dat is afgestemd op de ondersteuningsvraag van inwoners en dat is samengesteld door de inkoop en/of subsidie van de juiste voorzieningen binnen de financiële kaders.

  Wie ben je?

  • Je hebt een universitair werk- en denkniveau (blijkende uit een voor de functie relevante opleiding of werkervaring);
  • Je werkt gestructureerd en je bent in staat om processen en projecten te coördineren;
  • Je hebt minimaal vijf jaar beleidservaring bij een gemeente op het sociaal domein, bij voorkeur op het gebied van Jeugdhulp, Participatie en/of Wmo;
  • Je hebt in elk geval inkoopervaring, kennis van en ervaring met aanbestedingsprocedures, contractmanagement, goed opdrachtgeverschap en subsidieprocedures op het gebied van sociale dienstverlening;
  • Je hebt goed financieel inzicht en ervaring met financiële sturing;
  • Je beschikt over uitstekende analytische vaardigheden en een heldere schrijfstijl;
  • Je bent resultaatgericht, proactief, innovatief en je hebt originele ideeën die vooral gekenmerkt worden door de concrete efficiëntie en vooruitgang die daarmee bereikt wordt;
  • Je communiceert effectief en gemakkelijk met alle niveaus in en buiten de organisatie;
  • Je past goed binnen ons dynamische team en hebt een positieve en ondernemende houding.

  Wat kan je van ons verwachten?

  Maatwerk, uitdaging en ontwikkeling zijn kernwoorden in ons personeelsbeleid. We hebben een informele en collegiale werksfeer, waarin het samen werken aan topkwaliteit dienstverlening voor onze inwoners centraal staat. Je krijgt ruime ontplooiingsmogelijkheden en goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een individueel keuzebudget van 18,5% van het jaarsalaris (inclusief vakantiegeld en eindejaarsuitkering en in te zetten voor verschillende doelen waaronder verlof), variabele werktijden en uitgebreide cursus- en trainingsmogelijkheden.

  Je wordt tijdelijk aangesteld voor de duur van een jaar. De generieke functienaam is Adviseur C en de functie is gewaardeerd in salarisschaal 11 (max. € 4.740,00 bruto per maand bij een 36-urige werkweek). Inschaling vindt plaats op basis van opleiding en ervaring.

  Wil je meer weten?

  Wil je je nog verder verdiepen in de gemeente Lansingerland kijk dan op . Om een completer beeld te krijgen over het werken bij gemeente Lansingerland nodigen we je uit om rond te kijken op onze jobsite .

  Heb je nog vragen over de functie of de afdeling dan kun je contact opnemen met Esther Boonstra, teamleider Sociaal Domein & Cultuur. Voor vragen over de sollicitatieprocedure kun je terecht bij Marianne Wolters, P&O adviseur. Beiden zijn bereikbaar op telefoonnummer 14010.

  Enthousiast geworden?

  Dan zijn wij benieuwd naar je sollicitatiebrief en curriculum Vitae. Je kunt tot 13 maart 2017 via onze jobsite rechtstreeks solliciteren bij de gemeente Lansingerland. Je ontvangt altijd direct een ontvangstbevestiging van je sollicitatie. Deze vacature is gelijktijdig intern en extern geplaatst, waarbij interne kandidaten voorrang hebben.

  Als ambtenaar heb je een bijzondere verantwoordelijkheid. Daarom vragen we voor iedere nieuwe collega een Verklaring Omtrent het Gedrag aan en legt iedere nieuwe medewerker bij het begin van de aanstelling een ambtseed/belofte af.

   

  Acquisitie naar aanleiding van deze vacature stellen wij niet op prijs.

  Interesse?
  Vacature delen
  Andere vacatures bij de Gemeente Lansingerland
  Vacature delen
  Powered by

  Extra informatie

  Plaats
  Bergschenhoek
  Dienstverbanden
  Fulltime (startersfunctie)

  Bergschenhoek | Zuid-Holland | Administratief | Fulltime (startersfunctie)

  Schrijf je nu in!

  Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

  DIRECT INSCHRIJVEN

  We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.